Son Eklenenler
Search
Migros Katlı Otopark

İzmir’de asansörde unutulan adam ve bilinmeyenlerle dolu ölümü

35

İzmir’de 2014 yılında ortaya çıkan bir ölüm vakası şehirde yaşayanları hem hayrete hem de dehşete düşürmeye yetti. Şehrin en merkezi yerinde asansörde unutulan adam burada hayatını kaybetmiş ve bu durumdan kimsenin haberi olmamıştı. Üstelik adamın cesedi bulunduğunda ölümünün üzerinden tam 10 yıl geçtiği anlaşıldı.

Alsancak Katlı Otoparkı

İzmir’i bilenler Kordon’un hemen başlangıcında bulunan Migros’u ve Migros’un hemen üzerinde bulunan devasa katlı otoparkı da bilirler. İşte bu otoparkta asansörde unutulan adam hayatını kaybetti ve bu durum tam 10 yıl sonra ortaya çıktı. Adamın kim olduğu ve orada ne aradığı bilinmiyor. Bu da konu hakkında çeşitli iddiaların ortaya atılmasına sebep olmakta. Otoparkın içerisinde en ücra yerde bulunan bu asansör kullanıma kapalı. Bu da adamın öldürüldükten sonra buraya atıldığı ihtimalini güçlendirmekte. Her ne kadar ücra bir yerde olsa da cesedin burada çürümeye başlaması ve etrafa yaydığı koku da insanlar özellikle de otoparkta görevli çalışanlar tarafından anlaşılmamış. Ya da anlaşıldı ancak üzerinde durulmadı. Bir ihtimal ise burada çalışan bir otopark görevlisi bu cinayeti işledi ve bir şekilde gizlemeyi başardı. Uzun yıllardır kullanılmayan asansörün kapısı boya yapmak isteyen boyacı tarafından açıldığın adamın cansız bedeniyle karşılaşıldı.

Asansörde Ölen Adamın Çürümüş Cesedi

Asansörde Ölen Adamın Çürümüş Cesedi

2004 Yılında Ölmüş

Asansörde unutulan adam üzerinde yapılan otopside adamın 2004 yılında ölmüş ya da öldürülmüş olabileceği sonucuna varıldı. Bunu kuvvetlendiren noktalardan bir tanesi de adamın üzerinde bulunan 100 Bin liraların 2006 yılında tedavüle çıkan Yeni Türk Lirasından da önce kullanılan paralar olması. Cesedin kime ait olduğu ise çürümüş ve sadece kemiklerinin kalmış olmasından dolayı ortaya çıkarılamadı. Yapılan kapsamlı otopsinin de bu konuda aydınlatıcı bir bilgi vermemesi üzerine ceset toprağa verildi.

Adamın Cebinden Çıkan Paralar

Adamın Cebinden Çıkan Paralar

Karındeşen Jack’in cinayetleri ile ilgili yazdığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.