Son Eklenenler
Search

Ötanaziyi seçen adamın ölümü Kameraya Kaydedildi

646

Ötanazi görüntüleri İngiliz kanalı BBC, geçen gün yayınladığı ilginç bir belgeselle büyük bir tartışma başlattı. Ötanazi görüntüleri geçen gün İngiliz kanalı BBC’ın yayınladığı bir belgeselde gösterildi. Belgesel de gösterilen Ötanazi görüntüleri büyük bir tartışma başlattı.

BBC kanalı, önceki akşam yayınladığı belgeselle, ALS (ağır bir sinir sistemi hastalığı) hastalığına yakalanmış olan ve İsviçre’deki ötanazi kliniği olan Dignitas’ta kendi isteğiyle yaşamına son vermek isteyen Peter Smedley’nin ölüm yolculuğunu yayınladı.

Smedley adında oteller zinciri sahibi olduğu belirtilen 71 yaşındaki İngiliz milyoner Peter Smedley’nin ölüm yolculuğunu dakika dakika yayınladı.

Smedley adında oteller zinciri sahibi olduğu belirtilen şahıs, çaresiz bir hastalığa yakaladıktan sonra isviçre’deki Dignitas ötanazi kliniğinde imzaladığı anlaşmanın ardından klinik çalışanının kendisine verdiği ilacı içip uykuya dalıyor.Ötanazi kliniğinde eşi ve dostlarıda yanında olduğu halde ölümü kameraya kaydedildi.

Klinik ötanazi ölümleri için masraf olarak 6 bin dolar alıyor. Eğer ötanazi işleminden sonra cenaze işlemleri isteniyorsa, bu miktar 12 bin 500 dolara çıkıyor.Avrupa’da sosyal Medya canlı yayında ötanaziyi konuşuyor. Smedley kameraların önünde ilacı içtikten sonra öldü. eşiyle ve dostuyla vedalaştığı anlar video kaydına alındı

Reviews

  • 7
  • 6
  • 8
  • 7
  • 8
  • 7.2

    Score

    Ötanazi görüntüleri İngiliz kanalı BBC, geçen gün yayınladığı ilginç bir belgeselle büyük bir tartışma başlattı. Ötanazi görüntüleri geçen gün İngiliz
User Rating: 0 ( 0 Votes )Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.