Son Eklenenler
Search
Balonda Evlilik Teklifi

En güzel evlenme teklifi fikirleri – etkileyici, unutulmaz ve ilginç fikirler

84

Evlenme teklifi çiftler için hayatlarının en önemli anlarından bir tanesi olduğundan dolayı bu anı ölümsüz kılmak ve ileride de çok daha fazla hatırlanmasını sağlamak amacıyla unutulmaz ve ilginç fikirler eşliğinde yapılması son derece önemli. Evlenme teklifi fikirleri arasında size de ilginç, etkileyici gelebileceğini düşündüğümüz bazı fikirleri bu yazımızda paylaşıyoruz.

İlginç Evlenme Teklifi Fikirleri

Uçan Balon ile Evlenme Teklifi

Uçan Balon ile Evlenme Teklifi

Bir uçan balona bağlanacak yüzüğü ve “benimle evlenir misin?” yazan bir notu bir ip yardımıyla sevdiğin kişinin evinin camının önüne getirip, telefonla kendisini arayıp cama çıkmasını isteyebilirsin. Cama çıktığı anda ne olduğunu anlayacaktır.

Sıklıkla sinemaya gidiyorsanız, sineme salonu ile görüşüp filmin arasında hazırladığın bir videonun yayınlanmasını sağlayabilirsin. Video tasarlama konusunda yaratıcıysan bu video bir film fragmanı gibi tasarlayıp çok daha ilgi çekici olmasını sağlayabilirsin.

Sürpriz Evlenme Teklifleri

Cep Telefonu İle Evlenme Teklifi

Cep Telefonu İle Evlenme Teklifi

Cep telefonunuz sürpriz evlenme teklifi fikirleri konusunda size yardımcı olacaktır. Sevgilinizin bir videosunu çekip sizinle ilgili en güzel anılarını anlatmasını ve size sorular sormasını isteyin. Bitirdikten sonra sizde aynı şekilde onunla olan en güzel anınızı anlatın ve soru sorma sırasının sizde olduğunu söyleyip evlenme teklifinizi yapın.

Arkadaşlarınızla birlikte bir karaoke bara gidip herkesin şarkı söylediği bir ortamda evlenme teklifi konulu şarkılardan bir tanesini seçip söylemeye başlayın. Bu durum karşısında olumsuz cevap almanız imkânsız.

Romantik Evlenme Teklifleri

Balonda Evlilik Teklifi

Balonda Evlilik Teklifi

Yüzlerce post-it alın ve her birini sevgilinizi neden sevdiğinizi anlatan bir cümle yazın. Bu post-itleri sevgilinizin yürüdüğü bir yola sırayla yapıştırın. Son post-iti de odasının kapısının üzerine yapıştırarak vurucu cümleyi kullanabilirsiniz.

Evlenme teklifi fikirleri arasında bir tatili de düşünebilirsiniz. Bu tatilde gerçekleştireceğiniz romantik bir anda teklifinizi yapabilirsiniz. Örneğin Kapadokya’da balonla uçarken günbatımı eşliğinde bir teklif çok güzel olabilir.

Evlilik teklifi yapacaksınız, teklif sırasında söyleyebileceğiniz güzel sözlerin bulunduğu yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.