Son Eklenenler
Search
Evlenme Teklifi

Dünyada yapılmış en güzel ve romantik evlenme teklifleri

96

Evlilik teklifleri herkesin hayatında önemli bir yer kaplıyor. Çoğu zaman erkekler bu olayı duydukları heyecan, bayanlarda karşılaştıkları beklenmedik sürprizler sebebiyle hatırlıyorlar. Ancak ister sürpriz olsun ister sıradan bir evlenme teklifi olsun hayatın en önemli anlarından bir tanesi olduğu kesin. İşte dünyada yapılan enteresan evlenme teklifleri arasından seçtiğimiz birkaç örnek.

Dövme İle Yapılan Teklif

Dövme ile Teklif

Dövme ile Teklif

Adam dövmeci olan kız arkadaşına evlenme teklifi yapmak için ilginç bir yol bulmuş. Bacağına önceden yaptırdığı benimle evlenir misin yazan ve altında evet, hayır seçenekleri olan bir dövmeyi kız arkadaşına göstererek şıklardan bir tanesini seçmesini istemiş.

Yüzük Balinanın Ağzında

Yüzük Balinanın Ağzında

Yüzük Balinanın Ağzında

Evlenme teklifinde bulunacak olan adam müstakbel eşine teklifini bir balina ile yapıyor. Balina ağzında yüzükle çiftin yanına geliyor.

Teklifini Aya Yazan Adam

Teklifini Aya Yazan Adam

Teklifini Aya Yazan Adam

Sevgilisi için evinde bulunan teleskoba üzerinde benimle evlenir misin yazan bir mercek takan adam, sevgilisini evine davet ederek aya bakmasını istiyor. Romantik evlenme teklifleri arasında.

Oyun Sırasında Teklif

Oyun Sırasında Teklif

Oyun Sırasında Teklif

Japon çift bir oyun oynarken oyunun kuralları gereği kadın çektiği kartta yazan benimle evlenir misin yazısını kâğıt ve kalemle çizerek adama anlatmak zorunda. Kadın bu çizimle uğraşırken adam yüzüğü masaya koymuş bile.

Bir Kahve İçip Benimle Evlenir misin?

Bir Kahve İçip Benimle Evlenir misin

Bir Kahve İçip Benimle Evlenir misin

Sürekli seyahat halinde olan çift hava alanlarındaki kahve dükkanlarına notlar bırakarak haberleşiyormuş. Bir gün adam, sevgilisine bıraktığı nota benimle evlenir misin yazmış. Kadın tam notu okurken adam elinde yüzükle gelip evlenme teklifi yapmış.

GPS ile Evlenme Teklifi

GPS ile Teklif

GPS ile Teklif

Adam arabasında bulunan GPS iz sürücüyü çalıştırarak aracının gazına bastı ve benimle evlenir misin yazana kadar aracını sürmeye devam etti. Sonunda ise ortaya bu ilginç fotoğraf çıktı.

Peki kadınların erkeklerde aradığı özellikleri merak ediyor musunuz? Bu konu hakkında yazdığımız yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.