Son Eklenenler
Search
James Worson

James Worson ‘un enteresan şekilde ortadan kaybolması

10

James Worson yaşamı boyunca kendisini koşmaya adamış olan insanlardan bir tanesiydi. Koşmak onun için o kadar önemliydi ki her sabah daha kahvaltı yapmadan dışarı çıkıp koşmaya başlıyordu. Pek çok arkadaşı bu durumun onun akıl sağlığını bozduğunu dahi düşünmekteydi.

James Worson arkadaşlarına sürekli olarak hızlı koşması gerektiğinden bahsediyordu. Her gün yaptığı koşular sonrasında biraz daha hızlı koştuğunu anlatıyordu. Arkadaşları ise bu durumu önemsiyorlardı ancak önemseme sebepleri bu durumun Worson’un akıl sağlığını ciddi şekilde bozmasından korkmalarıydı. Öyle ki arkadaşlarıyla sürekli olarak koşu hakkında konuşuyordu. Koşu hayatının merkez noktasındaydı. 3 Eylül 1873 tarihinde Worson artık ne kadar hızlı koştuğunu arkadaşlarına göstermek istedi. Onları yanına alarak hız gösterisi yapacağı yere gittiler. Arkadaşları bu durumdan yine endişe duyuyorlardı çünkü Worson her geçen gün bu konuya daha da derinlemesine dalıyordu.

Worson'un Kaybolduğu Yer

Worson’un Kaybolduğu Yer

Worson ‘un Esrarengiz Koşusu

Worson arkadaşlarına kendisini dikkatli izlemeleri konusunda sürekli olarak telkinde bulunuyordu. Yavaş adımlarla harekete geçti ve ivmelenerek uzak bir mesafeden arkadaşlarına doğru koşturmaya başladı. Gerçekten yüksek bir hızla arkadaşlarının önünden geçti. Biraz ilerledikten sonra tökezledi ve yere düştü. Ancak yere düşerken inanılmaz bir çığlık sesi çıkardı. Acı çekiyormuş gibi. Arkadaşlarının bakışları arasında bir anda ortadan kayboldu. Kimse ne olduğunu anlamamıştı. Arkadaşları koşarak 200 metre uzaklıkta olan yere gittiler ancak James Worson ‘a ait ortada hiçbir iz yoktu. Kimse ne olduğunu anlamamıştı. Arkadaşları çok hızlı gittiği için yuvarlanarak bir çalının arkasına girebilme olasılığını da değerlendirdiler. Ancak ortada onun girebileceği büyüklükte bir çalı da yok.

Olaydan sonra arkadaşlarının hepsinin ortak söylediği şey, Worson’un düşerken çıkardığı çığlığın normal bir insanın çıkarmasının zor olduğuydu. Hepsi dehşete kapılmışlardı. Yüksek bir yerden aşağı düşen insanın çıkardığı ses gibiydi. O tarihten sonra Worson’dan bir daha haber alınamadı. James Worson esrarengiz bir şekilde kaybolmuştu.

Zehirli kadın Gloria ramirez hakkında yazdığımız enteresan yazıya buradan ulaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.