Son Eklenenler
Search

İnsanı Zombiye dönüştüren Yeni Uyuşturucu Madde: Flakka

747

Flakka nedir?

 Flakka uyuşturucu madde olarak bilinen ve başta İstanbul olmak üzere bir çok yerde görülen Bonzai’den de ucuz olan ölümcül madde. Bir çok şehirde görülmeye başlanılan uyuşturucu bağımlısı gençlerin içler acıtan durumu, yeni bir uyuşturucu madde bağımlılığını gündeme getirmiş oldu. Sentetik uyuşturucuların içinde en ölümcül olarak dikkat çeken Flakka, şekil olarak banyo tuzuna benzemektedir. Flakka  alındığı zaman başkalarına zarar verme biçiminde tepkilerin ortaya çıkması sebebiyle zombi madde olarak isimledirilmesi hiç de şaşırtıcı değil.


İnsanı Zombiye dönüştüren Ölümcül Yeni… paylaşan: geldeinan

 

İnsanı Zombiye dönüştüren Flakka uyuşturucu madde bonzai’den daha ucuz ve etkili

Bonzai’den bile daha ucuz olan ve kullanıldığı zaman kişiyi adeta zombiye dönüştüren Flakka uyuşturucu madde maalesef ülkemizde de görülmeye başlanıldı. Özellikle bonzaiden  bile ucuz olması ve temin edilebilir olmasından dolayı ailelerin dikkatli olması istenmektedir. Flakka  kullanıldıktan sonra kişide fiziksel güçte artış, halüsinasyon görmeler, saldırganlık, vücutta gerilme, intihara sürüklenme ve ölüm olayları görüldüğü belirtilmiştir.

 Flakka uyuşturucu madde

İnsanı Zombiye dönüştüren Yeni Uyuşturucu Madde: Flakka

 

TÜRKİYE UYUŞTURUCU ÖLÜMLERİNDE BİRİNCİSİ

Birleşmiş milletler (BM) Uyuşturucu ve Suç İle Mücadele Dairesi (UNODC) verileri araştırılarak Türkiye ve Dünya genelinde uyuşturucu raporu açıklandı. Rapora göre  dünyanın yetişkin nüfusun yaklaşık 250 milyonu en az bir defa uyuşturucu madde kullanıldığı görülmektedir.   Sentetik uyuşturucu kullanımı neticesinde gerçekleşen ölümlere bakıldığında Türkiye, Avrupa ülkeleri içerisinde birinci sırada yer almakta.

 Flakka uyuşturucu madde

İnsanı Zombiye dönüştüren Yeni Uyuşturucu Madde: Flakka

DİKKAT ZOMBİ FİLM DEĞİL TAMAMEN GERÇEK!!

Bu madde’nin adı FLAKKA ve bonzaiden çok daha ölümcül ve ucuz.Video görüntüsünde görüldüğü gibi İçildiği zaman insanı adeta bir zombiye dönüştürüyor. Zehir tacirlerinin her zaman yaptığı gibi önce ülkemize sokulup gençlere ücretsiz dağıtmaya çalışacaklar. Daha sonrada bağımlısı olduğu gençleri tuzaklarına çekmeye başlayacaklar.Lütfen çocuklarımıza sahip çıkalım!! Video’da  dehşet verici etkilerini görebilirsiniz.Korku Filmden alinmiş bir zombi sahnesi sanacağınız görüntüler bir filim sahnesinden değil.

Gerçek olmasını istemeyeceğiniz kadar korkunç olan görüntüler karşısında insan nasıl böyle bir şey meydana getirmek isterler diye kendine sormadan edemiyor. Ailelere ve devlete bu konuda çok  büyük bir iş düşüyor. Maalesef yeraltı güçleri insanlığı bitirmek için her yolu acımasızca deniyor. Üzücü ama gerçek olan insanlar maalesef özgürlük adı altında kendilerine zarar verecek keyif verici maddelerini kullanıyorlar.

 

 

Reviews

  • 7
  • 6
  • 8
  • 7
  • 8
  • 7.2

    Score

User Rating: 0.7 ( 1 Votes )Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.