Son Eklenenler
Search
Kenny Veach

51. Bölge’de kaybolan adam Kenny Veach

30

Youtube günümüzün önemli iletişim araçlarından bir tanesi haline geldi. Pek çok insan Youtube üzerinde kendisine bir kanal açarak çektiği videolarla insanlara seslenmeyi amaçlıyorlar. Elbette bu durum beraberinde izlenme kaygısını da getiriyor. Çünkü Youtube üzerinden yayınladığınız videolar izlendikçe siz de para kazanıyorsunuz. Bunun için de insanlara ilginç gelebilecek, bazen saçmalık sınırlarını zorlayan videolar çekiyorsunuz. İşte Amerikalı Kenny Veach da bir Youtuber olarak çeşitli ilginç videolar çekerek bu videoları kendi Youtube kanalından yayınlıyor.

Kenny'nin Girdiği Mağara

Kenny’nin Girdiği Mağara

Kenny Veach Abartılı Videolar Çekiyor

Kenny Veach video çekme işini biraz abartarak Nevada çölünde bulunan 51. Bölge adıyla bilinen ve girilmesi yasak olan bölgeye gidiyor. Çektiği videoda burada esrarengiz bir mağara bulunduğunu ve bu mağarada uzaylılarla iletişim kuracağını söylüyor. Mağarayı bulup içeri giren Kenny Veach bir anda çeşitli paranormal olaylarla karşılaşıyor. Titreme krizine girerek mağaradan koşarak çıkıyor. Bir sonraki çektiği videoda tekrar bu mağaraya gideceğini ve bu sefer çok daha uzun süre kalıp uzaylı varlıklarla iletişim kuracağını belirtiyor ancak ikinci defa bu bölgeye gittiğinde mağarayı bulamıyor. Bu durumu da çektiği videoda açıkça anlatan Kenny Veach mağarayı bulamadığını ancak ertesi gün mağarayı bulup uzaylılarla görüşeceğini söylüyor.

Çektiği Son Videodan Bir Kare

Çektiği Son Videodan Bir Kare

Bu videodan sonra iş biraz esrarengizleşiyor. Videonun altına yorum yapan bir şahıs eğer o mağaraya bir defa daha giderse bu durumun kendisi için iyi olmayacağını ve mağaradan çıkmayacağını yazıyor. Ancak adam üçüncü denemesinde mağaraya gidiyor ve yorum yapan adamın yazdığı gibi bir daha kendisinden haber alınamıyor.

Kenny Veach ‘ın eklediği en son videonun altında kız arkadaşı oldukça uzun bir mesaj bırakıyor. Bu mesajda Veach’ın gerçekten ortalıktan kaybolduğunu ve bir daha bulunma ihtimali olduğuna da inanmadığını belirtiyor. Kenny 17Ekim 2014’ten bu yana kayıp.

Zehirli kadın Gloria Ramirez
İlgili Haber Zehirli kadın Gloria Ramirez

Kayseri’de gömülen Alman savaş uçaklarıyla ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.