Son Eklenenler
Search
Ağaç gövdesinden esrarengiz hayvan iskeleti çıktı

Ağaç gövdesinden çıkan esrarengiz hayvan iskeleti şaşırttı

503

İlçede bulunan esrarengiz hayvan iskeleti şaşkınlığa sebeb oldu . Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde yaşamakta olan 37 yaşındaki Kaya Kılıç odun tacirliği yapan babasına yardım etmek için köye gitti. Kaya Kılıç 67 yaşındaki babası Mehmet Kılıç’a yardım etmek için köye gitti. Kavaklıdere Köyü kırsalında yer alan bir evdeki odunları satın aldılar. Satın alınan odunlar arasında oradaki evin tavan inşasında kullanılan bir ardıç ağacı gövdesi de bulunuyordu.

Ağaç Gövdesinden Esrarengiz Hayvan İskeleti Çıktı

 

esrarengiz hayvan iskeleti hakkında tam bir teşhis yapılamadı

Satın alma işleminden sonra Kaya Kılıç bütün ağaçlarla birlik ve bu ardıç ağacını da depoya getirdi. Depoda daha küçük parçalara ayırarak satabilmek için testereyle küçültme işlemlerine başlandı. Bu sırada ardıç ağaç parçalanınca ağacın içerisinden küçük bir hayvan iskeleti ortaya çıktı.

Ağacın içinden çıkan iskeleti gören Kaya Kılıç oldukça büyük bir şaşkınlık yaşadı. Yaptığı açıklamada Kaya Kılıç “Sürekli olarak babamla köylere gider ve odunlar satın alırız. Aldığımız odunları da kolay satabilmek için küçük parçalara ayırma işlemine tabi tutarız. Yıllardır yaptığımız bu işlemler neticesinde ilk defa böyle bir şey başımıza geliyor.” dedi.

Ağaç Gövdesinden Esrarengiz Hayvan İskeleti Çıktı

Ağacın içinden çıkan hayvan iskeletinin ne olduğu konusunda ise tam bir teşhis yapılamadı. Bazı köylüler iskelet inceledikten sonra bunun bir kır tavşanı olabileceğini belirtti. Ancak bazılarına göre ise bu iskeletin bir sincap olduğu ve ağacın içerisinde ölerek iskelet haline geldiğini tahmin ettiklerini söylediler. Bazı köylülere göre ise ağacın içerisinden çıkan hayvan iskeleti bir sansara ait. Ağacın içinde kaldığı için iskeletin hiçbir şekilde çürümediği adeta bir mumya gibi kendini muhafaza ettiği ortaya çıktı.

Reviews

  • 7
  • 6
  • 7
  • 6
  • 7
  • 6.6

    Score

User Rating: 0 ( 0 Votes )Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.