Son Eklenenler
Search
Zaman Yolcusu Sergei Ponomarenko

Zaman yolcusu sergei ponomarenko ve yaşadıkları

57

Zaman yolculuğu geçmişte de günümüzde de mümkün olan bir durum olarak kabul ediliyor. Öyle ki pek çok bilim adamının da zaman yolculuğu yapabilmenin olağan olduğu konusunda açıklamaları ve çalışmaları mevcut. Bu bilim adamları arasında Einstein ve Stephen Hawking gibi insanlar mevcut. Zaman yolcusu Sergei Ponomarenko zaman yolculuğu ihtimalinin ne kadar gerçek olduğunu insanlara bir kez daha gösteren bir adam.

Sergei Ponomarenko

Sergei Ponomarenko

İnsanlara Adres Sormaya Başlar

Zaman yolcusu Sergei Ponomarenko 23 Nisan 2006 tarihinde elindeki fotoğraf makinesiyle birlikte Rusya’da insanlara bir yerin adresini sorarken bulunur. Ancak adamın sorduğu adresi kimse bilmemektedir. Adam bir süre sonra kıyafetleri ve garip davranışlarıyla sokaktaki insanların ilgisini çekmeye başlar. Bunun üzerine adama yardım etmek için insanlar toplanırlar. Ama adamın garip hareketleri karşısında insanlar da paniğe kapılırlar. Çünkü adam kaybolmuş küçük bir çocuk gibidir. Üzerindeki kıyafetler 2006 yılına göre oldukça gariptir. Kısa bir süre içerisinde polis gelir. Polis adamdan kimliğini göstermesini ister. İşte bu nokta garipliğin gün yüzüne çıktığı noktadır. Çünkü zaman yolcusu Sergei Ponomarenko ‘nun kimliğinde doğum tarihi olarak 1932 yazmaktaydı.

Sergei Ponomarenko'nun 1956 Yılını Gösteren Kimlik Kartı

Sergei Ponomarenko'nun 1956 Yılını Gösteren Kimlik Kartı

Garip Davranışları Sebebiyle Psikiyatıra Götürülür

Polis Ponomarenko’yu alıkoyar ve bir psikiyatıra götürür. Bu psikiyatri bürosunda çekilen güvenlik kamerası görüntülerinde adamın ne kadar ürkek olduğu açıkça görülmektedir. Sekreterin çalan cep telefonuna garip bir şekilde bakar. Psikiyatır Ponomarenko ile görüşmeye başlar ve ona gariplikler yaşamadan önceki hatırladığı en son şeyi sorar. Adam gökyüzünden çok parlak bir ışığın geldiğini ve sonrasında kendisini bir anda neresi olduğunu bilmediği bir yerde bulduğunu söyler. Polis ilk başta buna inanmaz ancak adam isterlerse fotoğraf makinesindeki fotoğrafları kontrol edebileceklerini söyler. Fotoğrafları bastırıp inceleyen polis gerçekten de adamın 1958 yılındaki yaşantısına ait fotoğraflar görürler.

Ponomarenko Psikolog İle Görüşürken

Ponomarenko Psikolog İle Görüşürken

Zaman yolcusu Sergei Ponomarenko daha çok bilgiye ulaşılması amacıyla bir hastaneye yatırılır. Ancak kısa bir süre sonra bu hastaneden kaçar ya da birileri tarafından kaçırılır ve o tarihten sonra bir daha izine rastlanamaz.

Dünya dışından gelen WOW sinyali hakkında yazdığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.