Son Eklenenler
Search
Pollock

Pollock ikizleri ve yıllardır çözülemeyen sırları

30

John ve Florence Pollock adındaki çiftin kızları 11 yaşındaki Joanna ve 6 yaşındaki Jacqueline 5 mayıs 1957 günü feci bir trafik kazasında hayatlarını kaybediyorlar. Gizemli olayların ortaya çıkması da aslında tam olarak bu tarihte başlıyor. Çocukları ölen çift kısa bir süre sonra ikiz kız bebek sahibi oluyorlar. İşte Pollock ikizleri olarak bilinen bu kızlar bilimin de araştırma konusu haline geliyorlar.

Ablalarının ölümünden 1 yıl sonra dünyaya gelen ikiz kız kardeşlerden Jennifer ölen ablasında da olan aynı doğum lekesiyle doğar. Alnında ise Jacqueline’in kaza sonrasında alnında oluşan yaralarından birine benzeyen bir başka leke daha bulunmaktadır. Pollock ailesi ikizler henüz 3 aylıkken başka bir eve taşınırlar. Kızlar 2 yaşına geldiğinde enteresanlıklar da yavaş yavaş kendisini göstermeye başlar. Kızlar ölen ablalarına ait oyuncuları istemeye başlarlar. Oysaki bu oyuncakları daha önce hiç görmemişlerdir. Bu durum olaya ürkütücü bir boyut kazandırmaktadır. Ancak her şey bununla bitmiyor. Aile çocuklarına bu oyuncakları aldığında çocuklar oyuncaklara ölen kardeşlerinin koyduğu isimleri koyuyor.

Pollock İkizleri

Pollock İkizleri

Daha Önce Yaşamış Gibiler

Bir süre sonra Pollock ailesi kızları 3 aylıkken taşındıkları eski evlerine geri dönüyorlar. Ancak 3 aylıkken bu evden taşınan ikizler evi ve civarındaki her yeri biliyorlar. Hatta ölen ablalarının gittiği okulu göstererek okulun arka bahçesinde eskiden oyunlar oynadıklarını anlatıyorlar. Daha da kötüsü hareket halinde bir araba gördüklerinde korkup kaçmaya başlayan kızlar bu arabaların kendilerini kovaladığını düşünüyorlar. 5 yaşına kadar bu tarz gariplikler gözlemlenen kızlar 5 yaşından sonra normale dönüyorlar.

Hayatını Kaybeden İkizler

Hayatını Kaybeden İkizler

Bütün bu yaşananlar o dönemde Pollock ikizleri üzerinde ciddi çalışmaların yapılmasına da sebep oluyor. Reenkarnasyonun gerçekten olup olmadığı araştırmaları pek çok ikiz üzerinde de araştırılıyor. Bilim adamlarının Pollock ikizleri hakkında yazmış olduğu kitaplar da mevcut.

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kendiliğinden yanan insanlarla ilgili yazdığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.