Son Eklenenler
Search
İzmir'e Düşen UFO

izmir’de düşen UFO ve sonrasında yaşananlar

57

UFO olayları dünya gündemini sürekli olarak meşgul eden konulardan bir tanesi. Ülkemizde de zaman zaman UFO gözlemlediğini söyleyen insanlara rastlamak mümkün. Ancak 2011 yılında İzmir bağlı adı gizli tutulan bir köye düşen UFO günümüze kadar sır gibi saklanmış durumda. izmir’de düşen UFO sonrasında bölgede oldukça enteresan olaylar yaşandı.

45 hanesi bulunan köyde gece yarısı büyük bir patlama sesi duyulur. Ancak patlama sesi köyün ücra tarafında çok daha belirgin şekilde duyulmuştur. Köyde bulunan bir hane diğer hanelere göre daha uzak bir yerde konumlanmıştır. Bu hane diğer en yakında haneye 700 metre uzaklıktadır ve sesi çok net olarak duymuşlardır. Uyanan aile halkı el fenerlerini alıp dışarı çıkmışlardır. Ailenin reisi diğer iki kişiye göre olayı çok daha fazla merak ettiğinden dolayı daha uzağa gitmiştir.

Ülkemizin Çeşitli Bölgelerinde Sık Sık UFO Görülüyor

Ülkemizin Çeşitli Bölgelerinde Sık Sık UFO Görülüyor

1.60 Boylarında Bir Uzaylı

Adam el feneri ile yürürken bir anda karşısında 1.60 boylarında ve paçalarından aşağı ne olduğu belli olmayan bir sıvı akan dünya dışı varlıkla karşılaşmıştır. O anda ikisi de ne yapacaklarını bilemediklerinden dolayı bir süre bakışmışlardır. Adamın daha sonra verdiği ifadede büyük kafalı ve büyük gözlü açıklamaları bunun bilinen uzaylı formundaki canlı olduğunu açıklamaktadır. Adam bir süre bekledikten sonra daha geride bulunan hanımına seslenerek hemen jandarmayı aramasını söylemiştir. izmir’de düşen UFO sonrasında Jandarma aranmış ve yaklaşık 20 dakika sonra olaylar daha da garipleşmeye başlar.

Köyün Adı Hala Gizleniyor

Köyün Adı Hala Gizleniyor

Jandarma Gelmedi

Telefonla jandarma aranmasına rağmen sadece 20 dakika sonra köye ne olduğu bilinmeyen özel kıyafetli bir birim geldi. Bu birim takribi 20-25 kişiden oluşuyordu. Uzaylının koluna girerek araçlarına bindirdiler ve oradan uzaklaştılar. Bu olaydan sonra uzaylıyı gören ve jandarmaya haber verilmesini isteyen köylü uzunca bir süre psikolojik sorunlar yaşamıştır. Kendisi uzaylı arabaya bindirildikten sonra uzaylıyla göz göze gelmiş ve o anda uzaylının kendisine bir şey yaptığını söylemekte. Sabah olduğunda UFO’nun düştüğü yere giden diğer köylüler ise burada kazaya dair izlerin olduğunu görmüşler ancak herhangi bir UFO izine rastlamamışlardır.

Bütün bu yaşananlardan sonra ülkemizde uzaylılarla ilgili insanlardan saklanan ciddi bir birimin olduğu düşünülmekte. İzmir’in ücra köylerinden bir tanesine sadece 20 dakika gelebilmeleri ise aslında buraya düşen UFO’yu çok daha öncesinde radarda tespit ettiklerinin de bir göstergesi. izmir’de düşen UFO sonrasında köy halkı bu olayın saklanması için ciddi tehditler aldıklarını söylemişlerdir.

Dünya üzerinde yaşanmış esrarengiz diğer UFO kazaları hakkında yazdığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.