Son Eklenenler
Search
Eski Kanada Savunma Bakanı’ndan Şok Açıklama: Dünyada Yaşayan Uzaylılar Var

Eski kanada savunma bakanı’ndan şok açıklama: dünyada yaşayan uzaylılar var

710

Dünyada yaşayan uzaylılar var mı meselesi yüzyıllardır insanlığın kafasını kurcalayan özellikle son dönemde ciddi tartışmaların odağında bulunan bir tez ve antitez haline gelmiş durumda. Bazıları uzaylıların varlığından emin olarak bir takım yorumlarda bulunsa da henüz net olarak bir kanıt ortaya konmuş değil. Bununla birlikte özellikle YouTube’da yer alan bir kanaldaki paylaşımlar ciddi anlamda ses getirdi ve tartışmaları yeniden alevlendirdi.

Dünyada yaşayan uzaylılar var mı?

What they don’t want you to know isimli YouTube kanalında paylaşma girmiş olan Alien Races isimli video 31 dakikalık anlatımı ile birlikte görenleri hayrete sevk ediyor. Şu ana kadar dört buçuk milyon kere görüntülenen video oldukça ciddi deliller ve argümanları ortaya koyarak uzaylıları kanıtlamaya çalışıyor. Dünyada yaşayan uzaylılar mı sorusuna cevap nitelikteki videosu gerçekten ilgi çekici.


Eski Kanada Savunma Bakanı’ndan Şok Açıklama… paylaşan: geldeinan 

Videonun ortaya atmış olduğu iki farklı kaynak tipi bulunuyor. Bunlardan birincisinde bir şekilde uzaylılar ve UFO’lar tarafından kaçırılıp yaşam dışı formlarla temasa girmiş olan kişilerin anlattıkları ve tanıklıkları yer alıyor. İkinci kaynak kısmında ise özellikle Amerika Birleşik Devletleri ve dünyanın başka ülkelerinde bu konuyla ilgili çalışmış olan çeşitli askeri personeller ve hükümet yetkililerinin açıklamalarına yer veriliyor. Böylece bir takım belgelerle birlikte uzaylıların varlığı konusunda son derece doyurucu bilgiler sunuluyor.

Eski Kanada Savunma Bakanı’ndan Şok Açıklama: Dünyada Yaşayan Uzaylılar Var

Eski Kanada Savunma Bakanı’ndan Şok Açıklama: Dünyada Yaşayan Uzaylılar Var

En dikkat çekici kısım ise Kanada eski Savunma Bakanı Paul Hellyer yapmış olduğu açıklamada dünyamızda 82 farklı yaşam formunun yani uzaylının aramızda yaşamını sürdürdüğünü ve hala da bulunduğunu belirtiyor. Dolayısıyla dünyada yaşayan uzaylılar var olduğu belirtiyor.

Siz de uzaylılar ile gerçekten temas kurulabileceğini düşünüyorsanız “Uzaylılarla Ilk Temas 2018’De Mi Olacak” ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz

Reviews

  • 5
  • 6
  • 5
  • 6
  • 5
  • 5.4

    Score

User Rating: 4.7 ( 1 Votes )Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.