Son Eklenenler
Search
Max Spiers

UFO araştırmacısı max spiers ’ın esrarengiz ölümü

53

UFO Araştırmacısı Max Spiers hayatının büyük bir bölümünü UFO’ları araştırarak geçirdi. UFO’lar hakkında ürettiği pek çok komplo teorisi yüzünden kendisine Komplo Teoristi adı verilmişti. Ancak bir gün UFO’larla ilgili bir araştırma yapmak için geldiği Polonya’da esrarengiz bir şekilde hayatını kaybetti.

Spiers Zaman Zaman Televizyonlara Konul Oluyordu

Spiers Zaman Zaman Televizyonlara Konul Oluyordu

İngiliz hükümeti Max Spiers’ın ortaya çıkardıklarını örtbas etti

UFO Araştırmacısı Max Spiers işinde o kadar usta biriydi ki çoğu zaman karşısına bu işin gizli kalmasını isteyen insanları da alıyordu. Bunlar arasında Amerikan ve İngiliz hükümetleri de gelmekteydi. Bir söyleşi için gittiği Polonya'da kaldığı otelin odasında koltuğun üzerinde ölmüş cesedi bulundu. Bu olayı esrarengiz yapan en önemli noktalardan bir tanesi de Max Spiers’ın Polonya seyahatine çıkmadan önce annesine “bana bir şey olursa araştır” demesi olmuştu. Bu durum kendisinin bir bakıma birileri tarafından tehdit edildiğini de ortaya koymakta. Ancak uzaylılar tarafından mı yoksa İngiliz ve Amerikan hükümetleri tarafından mı tehdit edildiği hiçbir zaman ortaya çıkarılamayacak bir sır olarak kaldı.

Pek Çok Konferansa Katıldı

Pek Çok Konferansa Katıldı

Otopsi bile yapılmadı

UFO araştırmacısı Max Spiers ‘ın ölümü sonrası kapsamlı bir otopsi bile yapılmadan sağlık görevlileri kendisinin doğal bir şekilde öldüğünü ifade eden bir rapor hazırladılar. Ancak arkadaşları genç adam ölmeden hemen önce siyah renkte olan bir sıvı kustuğunu söylemekteler. Annesine göre oğlunun karanlık işlere ve hükümetin karışılmasını istemediği konulara sürekli olarak ilgi çekmesi öldürülmesine sebep oldu. Max’ın cenazesi İngiltere'ye getirildi ve burada annesinin isteği üzerine bir otopsi yapıldı. Ancak ölümünün üzerinden uzun bir süre geçtiği için bu otopside de herhangi bir bulguya rastlanmadı.  UFO araştırmacısı Max Spiers ‘ın ölümünün üzerinden aylar geçmiş olmasına rağmen polis soruşturmanın devam ettiğini açıkladı.

Ölümün gizemi ile ilgili olrak yazdığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.