Son Eklenenler
Search
Gelecekten Geldiğini Düşüneceğiniz 10 Araba

Gelecekten Geldiğini Düşüneceğiniz 10 Araba

146

Günümüzün araba tasarımları artık yavaş yavaş uzay çağını yansıtan tasarımlar olmaya başladı. Bu araçlara henüz yollarda rastlamak biraz şans işi olsa da yakın gelecekte sıkça göreceğimiz kesin. İnsanların gördüklerinde dönüp tekrar tekrar bakacakları güzellikte olan bu araçlar gelecekten gelmiş izlenimi vermekteler. İşte sizin de gördüğünüzde gelecekten geldiğini düşüneceğiniz 10 araba.

BMW M8

Sadece 3 saniye içinde 100 kilometre hıza çıkabilen BMW M8’in maksimum ulaştığı sürat ise 322 kilometre. Bu günümüz yol araçları için oldukça yüksek bir hız.

Renault Trezor

Bilim-kurgu filmlerinden çıkmış gibi görünen Renault Trezor 0-100 kilometre arasını 4 saniye gibi kısa bir sürede geçiyor.

Opel GT

1970’li yıllarda ilki tasarlanan Opel GT yeniden tasarlanarak bir uzay çağı otomobili görünümüne sokuldu. Bu haliyle gerçekten gelecekten geldiğini düşüneceğiniz 10 araba arasındaki yerini kolayca alabilir.

Mercedes-AMG Project One

Pek çok binek otomobile Formula 1 araçlarındaki özellikleri ekleyen Mercedes bu aracına da F1’de kullanılan güç ünitelerini eklemiş durumda.

Audi E-Tron

Yan aynalar yerine artık kamera kullanmanın zamanı gelmedi mi? İşte Audi E-Tron bu yönüyle tam bir gelecek aracı. E-Tron aynı zamanda elektrikli.

Nissan V Motion

Bu aracın en büyük özelliği sadece nereye gitmek istediğinizi ona söylemeniz. Japonların üstün teknolojisini taşıyan bu araç sizi güvenli bir şekilde gideceğiniz yere kadar götürecek.

Volkswagen Hippiemobile

Sahibini cep telefonundan gelen sinyal ile tanıyan bu araca yaklaştığınızda kapıları kendiliğinden açılıyor.

Honda NeuV

Ağırlıklı olarak cam kullanılan Honda Neuv’da tüm göstergeler dijital. Aracın gelecekten geldiğini düşüneceğiniz 10 araba içerisinde yer almasının sebeplerinden bir tanesi de kullanılan farklı direksiyon tasarımı.

Yamaha Sports Ride

Dört tekerleği olan bir bisiklet ister misiniz? O zaman bu araç beklentilerinizi karşılayacaktır.

Aston Martin, DBX

İç ve dış tasarımın yapılabilen kişiselleştirmeler ile erkeler kadar bayanlara da hitap edeceği kesin.

Arabalara ilgi duyanlar buraya tıklayarak dünyanın en hızlı arabaları hakkında yazdığımız yazıya ulaşabilirler.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.